خدمات

خدمات ما

هدف اصلی گروه چارسو، بالا بردن کیفیت زندگی و فضای زیستی تمام اقشار جامعه به کمک ارتقاء کیفیت طراحی و ساخت و ساز است.

طراحی و اجرای نما

 

نمای ساختمان را می توان یکی از مهم ترین بخش های ساختمان دانست چرا که اولین ارتباط مخاطب با یک پروژه ساختمانی از طریق طراحی نمای ساختمان شکل می گیرد. طراحی و اجرای نمای ساختمان شما تاثیر بسزایی در تلقی و برداشت اشخاص از کیفیت و نحوه ساخت بنای شما دارد.

طراحی دکوراسیون داخلی

طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی نقش عمده ای در کیفیت فضای ساختمان ایفا می کند. نحوه چیدمان و تقسیم بندی فضا، جنس و رنگ پوشش سطوح داخلی ساختمان چون کف، سقف و دیوارها، نور پردازی، مبلـمان و مجموعه عوامل موثر دیگر تعیین کننده زیبایی و کار آمدی فضاهای داخلی هستند.

محوطه سازی

محوطه سازی یا لندسکیپ نیز مانند دیگر گرایشهای معماری، امری تخصصی است. گروه معماری چارسو با یک تیم متخصص، از ابتدایی ترین مراحل ایده پردازی محوطه و طراحی تا آخرین مرحله ساخت و بهره برداری محوطه، درکنار شماست.

بازسازی ساختمان

بازسازی ساختمان یک کار اصولی است که بایستی توسط تیم مجرب و با تجربه انجام شود. مسائلی مانند تخریب دیوارها، گودبرداری، بازسازی نما و انجام هرگونه تغییرات داخلی به محاسبات بسیار دقیق نیاز دارد

لوستر

عمده مشکلات در دکوراسیون خانه هایمان عدم تناسب بین لوستر و دکوراسیون منزل هست.
سبک لوستر باید متناسب با سبک دکوراسیون باشد. شرکت چارسو طراح و تولید کننده لوسترهای مدرن از جنس فلز و چوب می باشد. طراحی منحصر به فرد لوستر در راستای طراحی دکوراسیون داخلی شرکت چارسو را متمایز کرده است.

ما بهترین خدمات را در صنعت ساختمان ارائه می دهیم

 از طریق راههای ارتباطی با ما در تماس باشید

error: Content is protected !!
به بالای صفحه بردن